Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları, çocukları bedava uçuracak

05 Mayıs, 2010 | 14:07

Emirates Havayolu, ”Kids Go Free” kampanyasıyla 14 Mayıs-30 Eylül 2010 tarihleri arasında 2 yetişkin ile seyahat edecek 16 yaşından küçük 2 çocuğu ücretsiz olarak İstanbul’dan Dubai’ye uçuracak.

Emirates’ten yapılan açıklamada, Emirates Havayolu’nun, Dubai Turizm Ticaret ve Pazarlama Departmanı (DTCM) ile Dubai’deki 80’den fazla otel, alışveriş merkezi ve yerel yönetim şirketiyle birlikte gerçekleştirdiği kampanyayla aileler, Dubai tatillerini cazip fiyatlarla geçirme imkanına kavuşmalarının yanı sıra dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall’da kullanmak üzere indirim kuponlarına da sahip olacak.

Çocukların tatil kapsamında ücret ödemeden ziyaret edebilecekleri yerler arasında Atlantis Palm Otel’deki Sualtı Akvaryumu, Dolphinarium, Emirates AVM’deki Ski Dubai gibi birçok eğlence mekanı yer alıyor.

Aileleriyle birlikte seyahat eden çocuklar, Dubai’de yeni açılan dünyanın en uzun vatmansız metrosundan da ücretsiz olarak faydalanabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlantis Palm Otel'deki Sualtı Akvaryumu, Çocuk kampanyası, Dubai Emirates Havayolları, Emirates, Emirates AVM, Emirates Dubai Çocuk Kampanyası, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Çocuklar, Emirates Havayolları Dubai, Emirates Havayolları Haberleri, Emirates Havayolları Uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları