Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Havayolları’nın, Basra uçuşları başlıyor

08 Aralık, 2010 | 17:19

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates Irak’ın ikinci büyük şehri Basra’ya uçacak.

2 Şubat’ta başlayacak seferler Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın dört günü yapılacak.

Basra, Emirates’in 110. uluslararası destinasyonu olmakla birlikte 2010-2011 yılının da 6. yeni uçuş noktası konumunda.

Airbus A330 uçakları ile gerçekleşecek uçuşlarda yolcular Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri First Class, Business Class ve Ekonomi Sınıfı olmak üzere üç sınıfta yolculuk edebilecek. Pazartesi günleri ise Business Class ve Ekonomi Sınıfında uçabilecek.

Emirates Havayolu ve Grubu başkanı Ahmed Bin Said El Maktum “Basra, bizim için önemli bir pazar. Şehrin son dönemde uluslar arası şirketlerin alt yapı yatırımları ile ciddi bir büyüme yaşadığını ve uçuş noktalarımızdan ciddi talep aldığını görüyoruz. Uygun saatlerde ve iyi bağlantıları olan Basra seferlerimizin özellikle iş nedeni ile seyahat eden yolcular için mükemmel bir seçim olacağını düşünüyoruz.” dedi.

Basra Körfez’deki konumu ve de petrol yataklarına yakınlığı ile büyük şirketlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Emirates ile Basra’ya ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti 652 euro, Business Class gidiş dönüş uçak bileti ise bin 387 euro.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmed Bin Said El Maktum, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Basra, Emirates Havayolları Basra Uçuşları, Emirates Havayolları Dubai, Emirates Havayolları Irak, Turizm Tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları