Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Hava Yolları’ndan müthiş kampanya

16 Temmuz, 2012 | 13:56

Dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Emirates Hava Yolları yeni kampanyası ile herkesi Mauritius, Dubai ve Bombay’ e uçuruyor.

Emirates Keşif Fiyatları ile dünyadaki tropik cennetlerden birtanesi olan Mauritius’ un yanı sıra alış veriş, eğlence ve deniz kum güneş tatilinin bir numaralı adresi olan Dubai uçuşlarında düzenlediği promosyonlarla herkese tatil imkanı sunuyor.

Mauritius, tropikal yapısından dolayı adeta dünya üzerinde bir cennet. Hint Okyanusu’ nun Güneylerinde yer alan Mauritius’ ta mevsim değişiklikleri pek hissedilmez.

Sakin yaşam biçimi ile romantik bir tatil yapmak isteyenlerin tercih ettikleri Mauritius turları her zevke uygun konaklama alternatifleri sunuyor.

Mauritius dalış turlarında olduğu kadar golf turizmi bakımından da oldukça zengindir.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı.

Yolcularını altı kıtada, 73 ülkede 124 destinasyona taşıyan Emirates, kullanılabilir koltuk kilometresi bazında dünyanın en büyük havayolu şirketi.

Aralarında 20 adet sektör lideri A380 uçağın da bulunduğu 176 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 80 milyar doların üzerinde 230 uçak siparişi bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates, Emirates Hava Yolları, Emirates keşif fiyatları, Golf Turizmi, Mauritius, Mauritius dalış turları, Mauritius golf turizmi, Mauritius turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları