Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Flydubai İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

18 Temmuz, 2017 | 13:45

Emirates BAE

 

Emirates ve flydubai, Dubai’ye bağlı iki havayolunun müşterilere yeni seyahat seçenekleri sunmak için güçlerini birleştirdiklerini görecek geniş çaplı bir ortaklık kurdu.

Emirates, Flydubai İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

World Travel Service(WTS)’nin de satış ortaklığı yaptığı Dubai merkezli Emirates ile Flydubai ortaklıklarında, her iki havayolları da bağımsız olarak yönetilmeye devam edilecek, ancak operasyonlarını büyütmek ve büyümeyi hızlandırmak için birbirlerinin ağından yararlanacağı açıklandı.

Yenilikçi ortaklık, kod paylaşımının ötesinde ve koordineli planlama ile entegre ağ işbirliği içeriyor.

Yeni model, flydubai müşterilerine, altı kıtayı kapsayan Emirates’in dünya çapındaki destinasyonlarına kesintisiz bağlantı sağlayabilecek. Emirates müşterileri ise, flydubai’nin bölgesel ağını kullanabilecek.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates, Flydubai, Ortaklık,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları