Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in filosuna iki yeni A380

23 Aralık, 2013 | 11:18

Emirates'in filosuna iki yeni A380 Emirates, iki yeni A380 uçağını Hamburg, Almanya’daki Airbus Finkenwerder tesisinden teslim aldı. Yeni gelen uçaklarla birlikte Emirates’in A380 filosu 44 uçağa ulaştı.

Teslim alınan 43’üncü ve 44’üncü Emirates A380 uçakları; first class’ta 14 koltuk, business’ta 76 koltuk ve ekonomide 427 koltukla hizmet veriyor.

İlk sefer Mauritius’a

21 Aralık’ta hizmet vermeye başlayan bu uçakların ilk seferleri Mauritius ve Münih’e yapılacak.

Emirates Havayolu Başkanı Tim Clark, “Müşterilerimiz, kabinlerin daha sessiz oluşundan ana kattaki ferah yerleşime, uçak içi dinlenme salonundan ve premium kabinlerimizde yer alan duş spalarına kadar A380 uçaklarını çok seviyor. En iyi uçak içi konfor ve ürünlerini bir araya topladığımız bu uçaklar çok kullanışlı ve oldukça rahat. Operatör açısından baktığımızda ise, A380 uçakları halen koltuk başına en yüksek yakıt verimliliği sağlayan uçaklardan biri. Bize hem esneklik sağlıyor, hem de kalkış ve inişlerde yer sıkıntısı olan havalimanlarında talebi karşılamamıza yardımcı oluyor” dedi.

Clark ayrıca, “A380, hem üreticisi hem de uçak içi ürünler anlamında Emirates tarafından sürekli geliştiriliyor. Örneğin son A380 uçağımız, uçak içi eğlence deneyimini daha iyi bir hale getirmek için daha da geniş yüksek çözünürlükteki LCD televizyon ekranlarıyla donattık. Ayrıca yolcuların tüm koltuk fonksiyonlarını kontrol etmelerine ve bir parmak hareketiyle film seçimi yapabilmelerine olanak tanıyan yeni dokunmatik tabletler koyduk. Küçük detaylar olsa da bütün bunlar bir araya gelerek harika bir uçuş deneyimi sağlıyor” diye ekledi.

Emirates’in şu anki A380 destinasyonları şöyle: Amsterdam, Auckland, Bangkok, Pekin, Dubai, Hong Kong, Cidde, Kuala Lumpur, Londra Heathrow, Los Angeles, Manchester, Mauritius, Melbourne, Moskova, Münih, New York JFK, Paris, Roma, Seul, Singapur, Şanghay, Sidney, Toronto ve Brisbane. Ocak 2014 itibariyle de Zürih’e tarifeli A380 seferlerini başlatacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam, Auckland, Bangkok, Brisbane, Cidde, Dubai, Emirates, Emirates Havayolu, Emirates Mauritius, Hong Kong, Kuala Lumpur, Londra Heathrow, Los Angeles, Manchester, Mauritius, Mauritius emrirates, Melbourne, Moskova, Münih, New York JFK, Paris, Pekin, Roma, Şanghay, Seul, Sidney, Singapur, Toronto,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları