Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’e “En İyi Yemek ve Şarap” ödülü

20 Temmuz, 2013 | 12:04

Emirates’e “En İyi Yemek ve Şarap” ödülü Frequent Business Traveler dergisi okurlarına göre,gökyüzünün en iyi ikramları Emirates’ten…

Emirates Havayolları, sıkça seyahat eden iş insanlarının takip ettiği ve yazılarıyla katkıda bulunduğu online yayın Frequent Business Traveler’ın okurları arasında yaptığı ankette “En İyi Yemek ve Şarap” ödülünü kazandı.

Frequent Business Traveler tarafından düzenlenen GlobeRunner Awards, dünyanın en iyi havayolu şirketlerini, otel zincirlerini, otomobil üreticilerini, araç kiralama acentelerini, bavul markalarını ve seyahat web sitelerini ödüllendiriyor. Online derginin 110 binin üzerindeki okurunun katıldığı oylama, 9 Ocak – 15 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlendi.

Emirates Yeme-İçme Bölümü Başkan Yardımcısı Robin Padgett, “Emirates olarak her zaman mükemmelin peşindeyiz ve konu ikram olduğunda daima en iyi ürünleri sunmaya önem veriyoruz. Yolcularımıza, en iyi kaynakları kullanarak en iyi ürünleri sunuyoruz. Bu yüksek standartlarımızın, yolcularımızın şirketimize duyduğu sadakate önemli bir etkisi olduğuna inanıyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, Emirates ödül, Frequent Business, Frequent Business Traveler, Frequent Business Traveler dergisi, GlobeRunner Awards, Robin Padgett,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları