Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’e “En İyi Yemek ve Şarap” ödülü

20 Temmuz, 2013 | 12:04

Emirates’e “En İyi Yemek ve Şarap” ödülü Frequent Business Traveler dergisi okurlarına göre,gökyüzünün en iyi ikramları Emirates’ten…

Emirates Havayolları, sıkça seyahat eden iş insanlarının takip ettiği ve yazılarıyla katkıda bulunduğu online yayın Frequent Business Traveler’ın okurları arasında yaptığı ankette “En İyi Yemek ve Şarap” ödülünü kazandı.

Frequent Business Traveler tarafından düzenlenen GlobeRunner Awards, dünyanın en iyi havayolu şirketlerini, otel zincirlerini, otomobil üreticilerini, araç kiralama acentelerini, bavul markalarını ve seyahat web sitelerini ödüllendiriyor. Online derginin 110 binin üzerindeki okurunun katıldığı oylama, 9 Ocak – 15 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlendi.

Emirates Yeme-İçme Bölümü Başkan Yardımcısı Robin Padgett, “Emirates olarak her zaman mükemmelin peşindeyiz ve konu ikram olduğunda daima en iyi ürünleri sunmaya önem veriyoruz. Yolcularımıza, en iyi kaynakları kullanarak en iyi ürünleri sunuyoruz. Bu yüksek standartlarımızın, yolcularımızın şirketimize duyduğu sadakate önemli bir etkisi olduğuna inanıyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, Emirates ödül, Frequent Business, Frequent Business Traveler, Frequent Business Traveler dergisi, GlobeRunner Awards, Robin Padgett,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları