Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates “Dünyanın En İyi Havayolu Ödülü”

26 Mayıs, 2017 | 09:46
Emirates Ultras 2017

Emirates Ultras 2017

 

Emirates, 2017 Ultras Ödüllerinde ” Dünyanın En İyi Havayolu Firması” Ödülünü Aldı

Dünyanın önde gelen prestijli ödüllerinden sayılan Ultras 2017 Ödülleri gerçekleşti. Duabi merkezli Emirates Havayolu firması “Dünyanın En İyi Havayolu” ve “En İyi Orta Doğu Havayolu” ödüllerine layık görüldü. Ödüller, The Telegraph’ın lüks seyahat dergisi “Yol Haritası” okuyanları tarafından yıllık anketler değerlendirmeleri sonucunda ortaya çıkan sonuçlar ile belirlenerek sahiplerini buldu.

Emirates havayolu şirketi Sir Tim Clark, Londra’da düzenlenen törende ödülleri teslim aldı.
22 Mayıs’ta ikonik Savoy otelinde yapılan bu törene, seyahat endüstrisinin önemli üyeleri, tanınmış İngiliz kişilikleri ve ünlü özel misafiri Sarah Ferguson, York’un Düşesi ve kızları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie eşlik etti. .

Emirates ekibi, yolcularının seyahat deneyimini sürekli iyileştirme konusundaki kararlığıyla biliniyor. Emirates, bu yılın başlarında, sektördeki en olumlu gözden geçirilen havayolu şirketi olduktan sonra, Havayolları için TripAdvisor Travelers ‘Choice Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolu” seçildi. Emirates, geçen yıl 2016 Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolu” ödülünü kazandı.

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları