Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Dubai’de Canlı Çiçeklerden A380 Yaptı

29 Kasım, 2016 | 10:03

Emirates Havayolları, merkezi Dubai’de 500 binden fazla canlı çiçek kullanarak A380 model uçağının birebir benzerini yaptı.

Emirates Havayolları, merkezi Dubai’de 500 binden fazla canlı çiçek kullanarak A380 model uçağının birebir benzerini yaptı.

Emirates ve Dubai Miracle Garden şirketlerinin ortak projesiyle 500 binden fazla çiçek kullanılarak A380’nin birebir benzeri yapıldı.

Uçağın 80.27 metre genişliğindeki kanatlarını yapmak için 100 bin çiçek kullanıldı, çiçekten A380’nin hazırlanması 4 ay sürdü. Çiçekler Dubai Miracle Garden’da özel olarak yetiştirildi. 200 görevli günde 10 saat çalışarak 30 ton çelikten oluşturulan A380’nin gövdesini çiçekle kapladı. Çiçekten A380, 27 Kasım günü ziyarete açıldı.

Emirates Havayolları, merkezi Dubai’de 500 binden fazla canlı çiçek kullanarak A380 model uçağının birebir benzerini yaptı.

kokpit.aero’nun haberine göre, Emirates Pazarlama, Marka ve Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı Boutros Boutros, A380’nin dünya çapında çok popüler bir uçak olduğunu belirterek, “Dubai Miracle Garden’la yaptığımız bu işbirliği bizi çok heyecanlandırdı. A380’nin büyüleyici güzelliği ile ziyaretçilere ilham vereceğine ve büyük ilgi çekeceğini inanıyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları