Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Dubai Sivil Havacılık Kurumu İle Anlaşma İmzaladı

20 Aralık, 2016 | 09:43

Emirates, Dubai Sivil Havacılık Kurumu ile anlaşma imzaladı

Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri İnovasyon Haftası öncesinde Dubai Sivil Havacılık Kurumu ile İyi Niyet Sözleşmesi imzaladı.

Bu sözleşme dahilinde hem ülkedeki hem de bölgedeki havacılık sektörüne katkıda bulunacak olan Emirates, ayrıca çeşitli alanlarda inovasyon ve gelişim konularında iş birliği fırsatları arayacak.

İnovasyon konusunda küresel havacılık sektöründeki önde gelen markalardan biri olan Emirates, 2012 yılında kurulan Emirates Yenilikçilik Laboratuvarı ile verimliliği ve üretkenliği artırabilecek fikirler bulmak ve geliştirmek için şirket genelindeki yaratıcı zihinleri bir araya getiriyor.

İyi Niyet Sözleşmesi’ne göre, Emirates ve Dubai Sivil Havacılık Kurumu birlikte çalışacak ve havacılık stratejisi ve yenilikçilik ile ilgili çeşitli programlarda bilgi paylaşımında bulunacaklar. Ayrıca, her iki taraf da iş birliği için belirlenecek alanlarda birbirlerine teknik yardım ve tavsiyelerde bulunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları