Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Dubai Jazz Festivaline Enrique Iglesias Damga Vuracak

05 Aralık, 2016 | 15:49

Dubai Jazz Festivaline Enrique Iglesias Damga Vuracak

Emirates sponsorluğunda gerçekleşecek Dubai Jazz Festivaline, ünlü şarkıcı Enrique Iglesias damga vuracak.

Dubai Media City Amphitheatre, bu yıl 15. kez gerçekleşecek Emirates Dubai Jazz Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Festival kapsamında kimlerin sahne alacağı ise belli olmaya başladı.

Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Enrique Iglesias, 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenecek Emirates Dubai Jazz Festivali kapsamında konser verecek isimler arasında. 41 yaşındaki İspanyol şarkıcı, etkinliğin final gecesinde Dubaili hayranlarıyla buluşarak onlara unutamayacakları bir gece yaşatacak.

Emirates sponsorluğunda gerçekleşen Dubai Jazz Festivali’nde Enrique Iglesias’ın yanı sıra sahne alacak diğer isimler ise gelecek günlerde açıklanacak.

Dubai Etkinlikleri, bir Jazz festivali olmasına rağmen pop ve rock müziğin ünlü isimleri burada performans sergiliyor. James Blunt, The Script, James Morrison ve Jason Mraz gibi usta yorumcular, Emirates Dubai Jazz Festivali ‘nde konser verenler arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates, Jazz Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları