Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Dubai Dünya Kupası Misafirlerini Ağırladı

27 Mart, 2017 | 11:02
Dubai Dunya Kupasi At Yarışları Etkinliği Başladı

Dubai Dunya Kupasi At Yarışları Etkinliği Başladı

At Yarışları 2017 Dünya Kupası Dubai’de Gerçekleşiyor, Sponsoru Olan Emirates Dünya Kupası İçin Gelen Önemli Konukları Ağırlıyor

2017 Dünya At Yarışları Kupası geçen hafta başladı ve Dünya’nın her yerinden bir çok önemli kişilerin katıldığı başlama serenomisini 10 milyon dolar bütçe ayıran Dubai Dünya Kupası Sponsoru Emirates düzenledi. Çin’lilerin katılımının yoğun olması üzerine özel bir etkinlik ile Çin motifi ağırlıklı bir etkinlik düzenlendiği gözlemlendi. Emirates, Çin’e uçuşlarını arttırmak ve Çin pazarında büyümek amacı için stratejik ortaklık kurmayı amaçladığını açıklamışlardı. Etkinlikte, Emirates yetkililerin Çin’liler ile yakın ilgisi gözlerden kaçmamıştır. Ayrıca, Arap pop yıldızı Nancy Ajram Dubai Dünya Kupası Emirates’in özel konuğu olarak davet edilmiştir.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dünya At Yarışları Kupası, Emirates,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları