Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’le Dubai’de alışveriş fırsatı

08 Ocak, 2014 | 10:35

dubai-shopping-festival 19. Dubai Shopping Fest için Emirates, Dubai’ye gitmek isteyenlere 359 Avro’dan başlayan fiyatlarla indirimli uçak bileti sunuyor.

2 Ocak ile 2 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen DSF, dünya çapında en çok ilgi gören alışveriş ve eğlence etkinliklerinden biri haline geldi. Emirates’in DSF kampanyası kapsamında 359 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunduğu uçak biletleri 15 Ocak’a kadar satın alınabilecek.

Dubai’ye gitmek için en iyi zaman “DSF”

Büyük çekilişleri, promosyon ve indirimleri, heyecan verici konaklama seçenekleri ve her yaşa uygun etkinlikleriyle DSF dönemi, World Expo 2020’ye ev sahipliği yapacak dinamik şehir Dubai’ye gitmek için en iyi zaman. Dubai, aralarında dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan ve içinde çocuklar için Kidzania adlı eğlence merkezinin de bulunduğu Dubai Mall’la birlikte 70 alışveriş merkeziyle dünya çapında tanınıyor. Şehir, bölge ülkelerinin yanı sıra Avrupa, Afrika ve Hindistan alt kıtasındaki ülkelerden de çeşitlilik ve değer arayan, ailecek güzel bir deneyim yaşamak isteyen çok sayıda alışveriş meraklısını kendisine çekiyor.

DUBAİ SHOPPING FESTİVAL İÇİN TIKLAYIN….

Alışveriş kültürünün dışında, Dubai aynı zamanda spor etkinlikleri, konserler ve Emirates Havayolu Uluslararası Edebiyat Festivali gibi giderek artan sayıda kültürel aktivitenin merkezi haline gelmiş durumda. Şehir aynı zamanda doğal kumsalları ve muhteşem çöl manzaralarıyla tezat oluşturan modern mimarisiyle de etkileyici bir görünüm oluşturuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Alışveriş, Dubai Festival, Dubai Mall, Dubai Shopping Fest, Dubai shopping festival, Dubai Turu, Dubai uçak bileti, Dubai uçak bileti ne kadar, Emirates, Emirates Dubai, Emirates Dubai Uçuşu, Emirates Havayolu, Emirates Havayolu uçak bileti, Emirates ucuz bilet, World Expo 2020, World Expo 2020 Dubai,
SON YORUMLAR

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları