Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Çok Yolcu, Az Kar

18 Mayıs, 2017 | 10:46
Emirates Havayolları

Emirates Havayolları

 

Emirates; Daha Çok Yolcu, Daha Az Kar

Gruba adını veren havayolu firması ve havaalanı, yer hizmetleri ve Tüketici seyahati hizmetlerinin bir karışımı olan Dnata’da oluşan Emirates Grup yıllık karında düşüş yaşadı. Mart sonuna kadar olan gelirler yaklaşık %2 artarak 95 milyar Arap Emirlikleri Dirhemi oldu ( 26 Milyar Dolar). Sahiplere atfedilen kar ise %70 oranında düştü ama yine de 2.5 milyar Arap Emirlikleri Dirhemini (670 milyon dolar) buldu.

Yıl boyunca havayolları çok sayıda istikrar bozucu olay yaşadı (Avrupa’da terör saldırıları, Berxit, Trump). Havayolu incelemesi, Emirates mobil uygulaması aracılığıyla yapılan rezervasyonların uygulama indirmelerinde %12 artışla beraber yıldan yıla %200 oranında arttığını belirtti. Uygulamada 18 dil mevcut ve Emirates, web sitesinin 50’den fazla ödeme seçeneği ile “havayolu endüstrisinde en kapsamlı online ödeme kapasitesine sahip” olduğunu iddia ediyor. Emirates Skywards bağlılık programı ise 17 milyondan fazla üyeye sahip.

 

Dijital Platformda Emirates Atağı

Emirates  bu dijital dönüşümün  bir parçası olarak tamamıyla yeni teknolojilerle güçlendirerek iş yapma anlayışını yeniden şekillendiriyor. Yakın zamanda Emirates Holidays’i de kurarak seyahatçiler için (B2C) farklı bir hizmet vermek adına  kurulmuştur.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Daha Az Kar, Emirates, Emirates Daha Çok Yolcu, Emirates Holidays, Emirates Uygulama,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları