Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Çok Yolcu, Az Kar

18 Mayıs, 2017 | 10:46
Emirates Havayolları

Emirates Havayolları

 

Emirates; Daha Çok Yolcu, Daha Az Kar

Gruba adını veren havayolu firması ve havaalanı, yer hizmetleri ve Tüketici seyahati hizmetlerinin bir karışımı olan Dnata’da oluşan Emirates Grup yıllık karında düşüş yaşadı. Mart sonuna kadar olan gelirler yaklaşık %2 artarak 95 milyar Arap Emirlikleri Dirhemi oldu ( 26 Milyar Dolar). Sahiplere atfedilen kar ise %70 oranında düştü ama yine de 2.5 milyar Arap Emirlikleri Dirhemini (670 milyon dolar) buldu.

Yıl boyunca havayolları çok sayıda istikrar bozucu olay yaşadı (Avrupa’da terör saldırıları, Berxit, Trump). Havayolu incelemesi, Emirates mobil uygulaması aracılığıyla yapılan rezervasyonların uygulama indirmelerinde %12 artışla beraber yıldan yıla %200 oranında arttığını belirtti. Uygulamada 18 dil mevcut ve Emirates, web sitesinin 50’den fazla ödeme seçeneği ile “havayolu endüstrisinde en kapsamlı online ödeme kapasitesine sahip” olduğunu iddia ediyor. Emirates Skywards bağlılık programı ise 17 milyondan fazla üyeye sahip.

 

Dijital Platformda Emirates Atağı

Emirates  bu dijital dönüşümün  bir parçası olarak tamamıyla yeni teknolojilerle güçlendirerek iş yapma anlayışını yeniden şekillendiriyor. Yakın zamanda Emirates Holidays’i de kurarak seyahatçiler için (B2C) farklı bir hizmet vermek adına  kurulmuştur.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Daha Az Kar, Emirates, Emirates Daha Çok Yolcu, Emirates Holidays, Emirates Uygulama,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları