Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates Çin’deki destinasyon sayısını beşe çıkarıyor

13 Nisan, 2016 | 11:25

Emirates Çin'deki destinasyon sayısını beşe çıkarıyor

Emirates Hava Yolları, Yinchuan ve Zhengzhou gerçekleştireceği uçuşlarla Çin’deki destinasyon sayısını beşe çıkarıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli hava yolu şirketi Emirates, Pekin, Şanghay ve Guangzhou’dan sonra Çin’deki yeni rotaları Yinchuan ile Zhengzhou’ya haftalık 4 sefer gerçekleştirecek.

Türkçe’de Gümüş Nehir anlamına gelen Yinchuan, Han, Hui ve Moğollar gibi etnik grupların her birinin geleneksel alışkanlıklarını halen koruduğu, çeşitliliğe sahip bir şehir. Ningxia Müzesi, Kum Gölü, Kuş İzleme Kulesi şehirde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Yinchuan’a yolunuz düşerse Hui mutfağının eşsiz yemeklerini de denemeden gelmeyin.

Chan Budizmi’nin ana tapınaklarından biri olan ve aynı zamanda bir UNESCO Dünya Miras Alanı olarak da tanınan ünlü Shaolin Manastırı’nın merkezi olan Zhengzhou ise özellikle huzur arayanların mutlaka görmesi gereken bir şehir. Erqi Anıt Kulesi ile Ming Hanedanlığı sırasında inşa edilen etkileyici Şehir Tanrıları Tapınağı, özellikle ziyaretinizi yerel sanatlar ve el sanatları fuarlarından biriyle aynı zamana denk getirirseniz, mutlaka görülmesi gereken yerler arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin emirates, Çin turu, Çin uçak bileti, Emirates, Emirates Kampanya, Emirates uçak bileti, Guangzhou, Pekin, Şanghay, Shaolin Manastırı,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları