Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’ten Check-in işlemlerine düzenleme

08 Nisan, 2016 | 07:21

Emirates'ten Check-in işlemlerine düzenleme

Emirates, check in işlemlerine düzenleme getirdi. Daha önce uçuştan 24 saat önce gerçekleştirilebilen online check-in işlemleri, artık 48 saat öncesinden yapılabilecek.

Emirates Hava Yolları, yolcularının daha rahat seyahat etmelerini sağlayacak adımlar atmaya devam ediyor. Yeni düzenlemeyle birlikte yenilenen online check in işlemleri, yapılan yeni düzenlemeyle birlikte uçuştan 48 saat öncesinde yapılabilecek.

Yolcular, pasaport kontrol bankolarına gelmeden hemen önce bagajlarını online check-in kontuarlarına bırakabilecekler.

Online check-in, ABD yönüne ve o yönden olan uçuşlarda, uçak kalkış saatinden 48 saat öncesinde yapılabilecekken, yolcular biniş kartlarının çıktısı sadece 24 saat öncesinde alınabilecek.

Yolculara uygun bir ücret karşılığı rezervasyonlarını tutma fırsatı veren “Bilet Fiyatımı Beklet” opsiyonu da yenilenen diğer bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Emirates, bu hizmetini de 72 saate kadar uzatıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates check in, Emirates Hava Yolları, Emirates Kampanya, Emirates uçak bileti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları