Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates bu yaz çocukları çok eğlendiriyor

10 Temmuz, 2013 | 11:38

Emirates bu yaz çocukları çok eğlendiriyor Emirates, uçak içi eğlence sisteminden oyuncaklara, genç yolculara seyahati daha da keyifli hale getirecek seçenekler sunuyor.

Emirates Havayolu, bu yaz seyahat eden genç yolcularını mutlu etmek için pek çok yenilik sunuyor. Kısa süre önce Skytrax tarafından üst üste dokuzuncu kez en iyi uçak içi eğlence sistemi seçilen uçak içi eğlence sistemi ice’tan menülere ve oyuncaklara kadar çocukları ve dolayısıyla anne babaları memnun edecek çok şey var.

Yaz tatili zamanının geldiği Temmuz ve Ağustos aylarında havayolu şirketinin ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice Digital Widescreen’de çocuklar için seçenekler yer alıyor. Film, çizgi film, oyun ve müzik kanalları çeşitliliğiyle rakipsiz eğlence sistemi, çocukları uçuş boyunca eğlendirmeyi garanti ediyor.

Genç yolculara, canavar temalı yeni oyuncakları içeren bir eğlence seti hediye ediliyor. Okul öncesi çocuklar için tasarlanan canavar koleksiyonu dünya çapından değişik isimlerle genç globalistaların ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor. Bu eğlence seti iki farklı kategoride sunuluyor; yumuşak polar battaniyelere sarılı pelüş karakterler “Battaniye Arkadaşları” ve güvenlik olgusunu aşılamak amacıyla emniyet kemeri takan küçük oyuncaklar “Emniyet Kemeri Canavarları”.

Çocuk yolcular ayrıca aralarında 321/e-kids dergileri, renkli boya kalemleri, Emirates markalı sırt çantaları ve termos çantalar, uyku için göz bandı ve ünlü Dr. Seuss kitaplarının bulunduğu mevcut çocuk ürünleri serisinin de tadını çıkarabiliyor.

Beş saatin üzerindeki uzun menzilli uçuşlarda çocuklara dünyaca ünlü yaşam tarzı markası Quiksilver ile birlikte tasarlanan yolculuk temalı Quiksilver koleksiyonu sunuluyor. Ağustos ayında ice Digital Widescreen’e harika sörf ve paten programlarının yer alacağı özel Quicksilver TV kanalı ekleniyor.

Ayrıca çocuklar ve bebekler için özel hizmetler de sunuluyor. Bunlar arasında, küçük çocuklu ailelere uçağa binişte öncelik tanınması, 2-11 yaş arası çocuklar için özel fiyatlar, ayrı koltukta oturmayan bebekler için 10 kg ücretsiz bagaj haddi, çocukların rahatça kullanabileceği parlak renkli özel çocuk kulaklıkları, bebek kitleri, beşikler, bebek bezleri ve alt değiştirme alanları yer alıyor. Biberon, bebek maması ve iki farklı çeşit kavanoz mamanın yanı sıra yemek/biberon ısıtma hizmeti de ayrıca mevcut. Dubai’ye varışta sunulan özel puset teslimi hizmeti ile küçük bebekleri olan ailelerin uçaktan iner inmez pusetlerine ulaşmaları sağlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
çocuklar uçak içi eğlence, Emirates, Emirates çocuklar, Emirates haberleri, Emirates Havayolları, uçak içi eğlence, uçak içi eğlence sistemi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları