Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, Bali Adasına günlük seferlere başlıyor

27 Mart, 2015 | 09:36

Emirates, 2 Haziran 2015 tarihinden itibaren Endonezya‘nın egzotik adası Bali’ye günlük seferlere başlıyor.

Görkemli dağları ve tabloya benzeyen kumsalları ile Endonezya’nın en popüler adalarından biri olan Bali, 2014 yılında ağırladığı 3,7 milyon’dan fazla turist ile dünyanın en çok ilgi çeken turizm destinasyonları arasında yer alıyor.

Emirates’in bu yeni seferi, Bali’nin dünyayla bağlantısına katkı sağlayarak ada ekonomisinin ve turizminin büyümesine de ivme kazandıracak. Bali, Emirates’in dünyadaki 148. destinasyonu olacak.

Yeni sefere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emirates Havayolu İdari Başkan Yardımcısı ve Ticari Kurul Başkanı Thierry Antinori, “Bali, Emirates için önemli bir pazar. Tüm ağımızda, özellikle de tatil segmentinde Bali’ye büyük bir ilgi var. Bu nedenle Bali’deki yolcuları Dubai’ye ve Dubai’de tek bir rahat aktarma ile Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Amerika Kıtası’ndaki 80’i aşkın destinasyona bağlayan bu günlük Emirates seferini yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bali Adası Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, bali adası turu, bali adası ucuz tur, bali turu, bali uçak bileti, Emirates, Emirates bali, Emirates haberleri, Endonezya, Endonezya Bali, endonezya bali adası, Endonezya bali turu, Endonezya turu, Endonezya turu bali, Endonezya uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları