Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Avustralya seferinde sıradışı evlenme teklifi

22 Ağustos, 2014 | 18:47

Emirates Havayolları’na ait Brisbane A380 uçuşunda yolcular sıradışı bir evlenme teklifine şahit oldular.

Uçaktaki yolculardan Stuart Mackinnon, Victoria Loudon’a evlenme teklif ederek hayatının en mutlu anını 10 bin metrede gerçekleştirdi.

Kalkıştan hemen sonra, Emirates kabin amirinin yardımını isteyen Stuart, kabin ekibiyle birlikte evlenme teklifine yaratıcılık katmak üzere yol aramaya başladılar. Aynı uçuşta yer alan Baradene Üniversite Bandosu’nun yardımını alan kabin ekibi, A380’de bulunan uçak içi lounge’unda bu özel an için muazzam bir arka plan oluşturdular.

Müzik konusundan yetenekli bir kabin görevlisinin Louis Armstrong’dan “What a Wonderful World” serenatı eşliğinde Stuart o önemli soruyu sordu. Ardından hem kendisini hem de yolcuları mutlu eden muhteşem “evet” yanıtını aldı.

Mackinnon konuyla ilgili, “Bu teklif her zaman hayatımdaki en özel an olacaktı, ama Emirates kabin ekibi sayesinde daha da anlam kazandı. Dünyada bundan daha güzel bir ortam hazırlanabileceğini düşünmüyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Baradene Üniversitesi, Brisbane A380, Emirates, Emirates Dubai, Emirates evlenme teklifi, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Avustralya, Emirates Havayolları Brisbane, Emirates uçak bileti, Emirates Uçuşları, Louis Armstrong, Stuart Mackinnon, Victoria Loudon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları