Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in Avustralya seferinde sıradışı evlenme teklifi

22 Ağustos, 2014 | 18:47

Emirates Havayolları’na ait Brisbane A380 uçuşunda yolcular sıradışı bir evlenme teklifine şahit oldular.

Uçaktaki yolculardan Stuart Mackinnon, Victoria Loudon’a evlenme teklif ederek hayatının en mutlu anını 10 bin metrede gerçekleştirdi.

Kalkıştan hemen sonra, Emirates kabin amirinin yardımını isteyen Stuart, kabin ekibiyle birlikte evlenme teklifine yaratıcılık katmak üzere yol aramaya başladılar. Aynı uçuşta yer alan Baradene Üniversite Bandosu’nun yardımını alan kabin ekibi, A380’de bulunan uçak içi lounge’unda bu özel an için muazzam bir arka plan oluşturdular.

Müzik konusundan yetenekli bir kabin görevlisinin Louis Armstrong’dan “What a Wonderful World” serenatı eşliğinde Stuart o önemli soruyu sordu. Ardından hem kendisini hem de yolcuları mutlu eden muhteşem “evet” yanıtını aldı.

Mackinnon konuyla ilgili, “Bu teklif her zaman hayatımdaki en özel an olacaktı, ama Emirates kabin ekibi sayesinde daha da anlam kazandı. Dünyada bundan daha güzel bir ortam hazırlanabileceğini düşünmüyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Baradene Üniversitesi, Brisbane A380, Emirates, Emirates Dubai, Emirates evlenme teklifi, Emirates Havayolları, Emirates Havayolları Avustralya, Emirates Havayolları Brisbane, Emirates uçak bileti, Emirates Uçuşları, Louis Armstrong, Stuart Mackinnon, Victoria Loudon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları