Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, ABD uçuşunda hastalanan yolcularla ilgili açıklama yaptı

06 Eylül, 2018 | 11:23

Emirates, ABD uçuşunda hastalanan yolcularla ilgili açıklama yaptı

Emirates, ABD uçuşunda hastalanan yolcularla ilgili açıklama yaptı. Dubai-New York seferini yapan uçakta hastalanan yolcularla ilgili yapılan açıklamada, “Müşterilerimizin ve mürettebatımızın güvenliği ve refahının her zaman önceliğimiz olduğunu belirtiriz.” ifadeleri kullanıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri hava yolu şirketi Emirates, Dubai-New York seferini yapan uçakta hastalanan yolcularla ilgili açıklama yaptı. Emirates’in açıklamasında yolculardan özür dilenirken, “Müşterilerimizin ve mürettebatımızın güvenliği ve refahının her zaman önceliğimiz olduğunu belirtiriz.” denildi.

Emirates, ABD uçuşunda hastalanan yolcularla ilgili açıklama yaptı

Dünyaca ünlü havayolu şirketi Emirates’in yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“‘Bugün, Dubai-New York seferini yapan EK 203 sefer sayılı uçuş hakkında yapılan Emirates açıklamasını aşağıda dikkatinize sunarız:

Emirates Havayolu olarak, EK 203 sefer sayılı uçuşta bulunan tüm yolcuların uçaktan ayrıldığını teyit ederiz. Tüm yolcular, uçaktan ayrılmadan önce yerel sağlık yetkilileri tarafından sağlık taramasından geçirilmiş; 3 yolcu ve 7 personel ise daha fazla tıbbi bakım ve değerlendirme için hastaneye transfer edilmiştir. 9 yolcu, uçağın yakınındaki alanda ek tıbbi taramadan geçirilmiş ve gitmelerinde bir sakınca bulunmamıştır.

Yolcuların geri kalanı ise gümrük geçişlerini yapmıştır. Mürettebatımız ve yer hizmetleri personelimiz, bu taramalar sırasında yetkililerle tam bir iş birliğine gitmiş ve ilgili uçak Emirates’e teslim edilmiştir.

Gelen uçuşun gecikmesi nedeniyle, JFK’den Dubai’ye dönüş yapan EK204 sefer sayılı uçuş yaklaşık 3 saat gecikecektir. Dubai’de bağlantılı uçuşu olan ve bu gecikmeden etkilenecek yolculara, Emirates personeli yeniden rezervasyon yapmak konusunda yardımcı olacaktır.

Müşterilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, müşterilerimizin ve mürettebatımızın güvenliği ve refahının her zaman önceliğimiz olduğunu belirtiriz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai-New York seferi, Emirates, Emirates özür, Hastalanan yolcular,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları