Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, ABD Boston Havalimanı Lounge Hizmetini Açtı

17 Temmuz, 2017 | 08:56

Emirates Lounge

 

Dubai merkezli Emirates havayolu bugün Boston Logan Uluslararası Havalimanı’nda bulunan 41. özel salonunun açılışını duyurdu.

Emirates, ABD Boston Havalimanı Lounge Hizmetini Açtı

Nisan 2017’de ufak bir açılış yapan lounge, şimdi Emirates First Class ve Business Class müşterilerinin yanı sıra havayolunun sık uçan flyer programında Skywards’ın Platinum ve Gold üyelerine hizmet vermek için açıldığını duyurdu.

Emirates, Boston’a yönelik devam eden yatırımların bir parçası olarak gördüğü Lounge hizmetini, birinci sınıf müşterilere baştan sona kesintisiz ve keyifli bir yolculuk yapmak için 6.7 milyon dolarlık bir yatırım yaptığını belirtti.

 

Emirates Boston Lounge

Emirates Lounge’da yer alan iç tasarım ve dekor, çağdaş ve yeni bir tasarımın etrafında inşa edilmiştir. Lounge’da, Salon, bar oturma seçenekleri, yerel ve uluslararası yemekler de dahil olmak üzere geniş bir sıcak ve soğuk gurme büfe menüsü ve Amerikan bağlarından gelen şaraplar dahil kapsamlı bir içecek servisi ile özel bir yemek alanına sahip olacak.

Emirates, 2014 yılında Boston’a uçmaya başladı ve hizmet, son üç yılda sürekli olarak talep yarattı ve Dubai’den Boston’a 745.000’den fazla yolcu taşıdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Boston, Boston Havalimanı, Boston Logan Uluslararası Havalimanı, Emirates,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları