Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, A380’de Real Madridli yıldızları konuk etti!

06 Mart, 2018 | 14:08

Emirates A380'de Real Madridli konuk etti

Dünyaca ünlü havayolu şirketi Emirates, Real Madrid futbol takımının yıldızlarını konuk etti. İspanyol devinin oyuncuları Emirates’in A380 uçağının hizmetlerini keşfedip, eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Havayolu taşımacılığının ünlü şirketi Emirates, İspanya‘nın dünyaca meşhur oyuncularını A380’de konuk etti.

Emirates Havayolları, ikonik Emirates A380 uçağında İspanyol devi Real Madrid’in yıldızlarının olduğu bir video yayınladı. Oldukça neşeli oldukları gözlenen isimler arasında, Toni Kroos, Gareth Bale, Marcelo Vieira, Sergio Ramos, Karim Benzema ve Carlos Casemiro yer alırken, 40,000 ft yükseklikte ilginç dakikalar yaşadıkları göze çarptı.

Futbolcuların A380 uçuşları kendileri ile ilgilenen Emirates kabin ekibinin keyfini sürmeleri ile başlarken videoda; Ramos, First Class Duşlu Spa’sında kendini şımartırken görülüyor. Marcelo, Emirates’in dünyaca ünlü ice eğlence sisteminde film seyrederken duygusal bir hale bürünüyor. Alman yıldız Kroos, Business Class kabinlerinin keyfini çıkartırken, Bale ve kaptan Ramos ise yenilenen uçak içi Lounge’da içeceklerini yudumluyor.

Emirates, A380’de Real Madridli yıldızları konuk etti

Dünyaca ünlü futbolcular, kısa sürede Emirates kabin ekibinin çok yönlü becerilere sahip olduğunu fark ediyor. Kabin ekibi bir yandan uçakta kusursuz servislerine devam ederken, bir anda kramponlarını giyip, sahne alıyor!

Hızla geçilen sahnelerden oluşan oyun zamanı ve soyunma odalarında, İspanyol devi Real Madrid takımına, yeni oyuncuların katıldığını görülüyor!. Bu durum Fransız yıldız Benzema’yı hayretler içine düşürüyor.

Ekip çalışması, hırs, yenilik ve spora duyulan tutku.

Oldukça eğlenceli olan video Emirates’in #OneTeam kampanyasının bir parçası. Videoda Emirates ve sponsoru olduğu takımların sahip olduğu benzer değerleri vurgulanmakta: Ekip çalışması, hırs, yenilik ve spora duyulan tutku.

Emirates’in #OneTeam kampanyası, ayrıca, Fransız takımı Paris Saint Germain oyuncuları ile yapılan, 2018’in başlarında piyasaya sürülen videoyu da içermekte.
Video konseptlerinin Emirates’in şirket içi ekibi ile birlikte, Buzzman Middle East tarafından hazırlandığı öğrenildi.

Emirates’in #OneTeam videoları, şirketin Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube kanallarından da paylaşılacak.

İşte İspanya ve dünyanın en büyük takımlarından biri olan Real Madrid’in yıldızlarının da yer aldığı Emirates’in videosu:

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A380, Carlos Casemiro, Emirates, Emirates #OneTeam, Gareth Bale, karim benzema, Marcelo Vieira, Real Madrid, Sergio Ramos, toni kroos,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları