Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates’in A380 Yeni Zelanda seferleri başlıyor

27 Eylül, 2016 | 07:14

christchurch-emirates

Emirates, 30 Ekim 2016 tarihinden itibaren A380 model uçağı ile Güney Adaları ve aktarmasız Yeni Zelanda Auckland uçuşlarına başlıyor.

Emirates Havayolu, 30 Ekim 2016 tarihinden itibaren, Dubai ve Yeni Zelanda arasında iki katlı popüler uçağı A380 ile günde 5 uçuş gerçekleştirecek.

Emirates, mevcutta Boeing 777-300ER ile devam eden günlük Christchurch uçuşlarının A380’e yükseltilmesi ile Christchurch’e düzenli A380 uçuşu yapan ilk havayolu olacak. Aynı zamanda Bangkok aktarmasının kaldırılmasıyla yolcular, Christchurch ve Dubai arasında sadece Sidney aktarması ile seyahat edebilecek.

Christchurch’e gerçekleşecek A380 uçuşları, Emirates’in Dubai ve Auckland arasındaki aktarmasız A380 seferlerinin başlaması ile aynı zamana denk geliyor. Emirates aynı zamanda, günlük üç A380 hizmeti ile Auckland ve Dubai arasında ve Avustralya üzerinden (Sidney, Melbourne veya Brisbane) diğer noktalara hizmet veriyor.

Garden City Christchurch

Bahçe Şehir (Garden City) olarak bilinen Christchurch, Güney Ada’ya ana girişi kapısı konumunda ve Canterbury Ovası’nda yer alıyor. Pitoresk Avon Nehri, 380,000’den fazla sakini olan şehrin ortasından geçiyor. Nehrin kıyılarında bisiklet yolları, Hagley Park’ın yeşil alanları ve Christchurch Botanik Bahçeleri yer alıyor.

Diğer turistik aktiviteler arasında da Uluslararası Antarktik Merkezi, Christchurch Sanat Galerisi ve manzaraları ile ünlü Trans Alpine yolcu trenine başlangıç noktası bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Auckland, Christchurch, Dubai, Emirates, Emirates Dubai, Emirates Hava Yolları, Emirates Yeni Zelanda, Garden City, Yeni Zelanda Auckland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları