Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, A380 ağını Yeni Zelanda uçuşlarıyla genişletmeye devam ediyor

02 Kasım, 2016 | 09:37

Emirates, A380 ağını Yeni Zelanda uçuşlarıyla genişletmeye devam ediyor

Emirates, Yeni Zelanda’nın Christchurch ve Auckland şehirlerine gerçekleştirdiği seferleri, A380 model uçağı ile geliştirerek ağını genişletmeye devam ediyor.

Emirates Havayolu, Dubai ve Yeni Zelanda arasında iki katlı popüler uçağı A380 ile günde 5 uçuş gerçekleştiriyor. Emirates, mevcutta Boeing 777-300ER ile devam eden günlük Christchurch uçuşlarının A380’e yükseltilmesi ile Christchurch’e düzenli A380 uçuşu yapan ilk havayolu oldu. Aynı zamanda Bangkok aktarmasının kaldırılmasıyla yolcular, Christchurch ve Dubai arasında sadece Sidney aktarması ile seyahat edebiliyor.

Christchurch’e gerçekleşecek A380 uçuşları, Emirates’in Dubai ve Auckland arasındaki aktarmasız A380 seferlerinin başlaması ile aynı zamana denk geldi.

Emirates aynı zamanda, günlük üç A380 hizmeti ile Auckland ve Dubai arasında ve Avustralya üzerinden diğer noktalara hizmet veriyor.

Garden City Christchurch

Bahçe Şehir (Garden City) olarak bilinen Christchurch, Güney Ada’ya ana girişi kapısı konumunda ve Canterbury Ovası’nda yer alıyor. Pitoresk Avon Nehri, 380,000’den fazla sakini olan şehrin ortasından geçiyor. Nehrin kıyılarında bisiklet yolları, Hagley Park’ın yeşil alanları ve Christchurch Botanik Bahçeleri yer alıyor.

Diğer turistik aktiviteler arasında da Uluslararası Antarktik Merkezi, Christchurch Sanat Galerisi ve manzaraları ile ünlü Trans Alpine yolcu trenine başlangıç noktası bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Yeni Zelanda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları