Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, A380 ağını Yeni Zelanda uçuşlarıyla genişletmeye devam ediyor

02 Kasım, 2016 | 09:37

Emirates, A380 ağını Yeni Zelanda uçuşlarıyla genişletmeye devam ediyor

Emirates, Yeni Zelanda’nın Christchurch ve Auckland şehirlerine gerçekleştirdiği seferleri, A380 model uçağı ile geliştirerek ağını genişletmeye devam ediyor.

Emirates Havayolu, Dubai ve Yeni Zelanda arasında iki katlı popüler uçağı A380 ile günde 5 uçuş gerçekleştiriyor. Emirates, mevcutta Boeing 777-300ER ile devam eden günlük Christchurch uçuşlarının A380’e yükseltilmesi ile Christchurch’e düzenli A380 uçuşu yapan ilk havayolu oldu. Aynı zamanda Bangkok aktarmasının kaldırılmasıyla yolcular, Christchurch ve Dubai arasında sadece Sidney aktarması ile seyahat edebiliyor.

Christchurch’e gerçekleşecek A380 uçuşları, Emirates’in Dubai ve Auckland arasındaki aktarmasız A380 seferlerinin başlaması ile aynı zamana denk geldi.

Emirates aynı zamanda, günlük üç A380 hizmeti ile Auckland ve Dubai arasında ve Avustralya üzerinden diğer noktalara hizmet veriyor.

Garden City Christchurch

Bahçe Şehir (Garden City) olarak bilinen Christchurch, Güney Ada’ya ana girişi kapısı konumunda ve Canterbury Ovası’nda yer alıyor. Pitoresk Avon Nehri, 380,000’den fazla sakini olan şehrin ortasından geçiyor. Nehrin kıyılarında bisiklet yolları, Hagley Park’ın yeşil alanları ve Christchurch Botanik Bahçeleri yer alıyor.

Diğer turistik aktiviteler arasında da Uluslararası Antarktik Merkezi, Christchurch Sanat Galerisi ve manzaraları ile ünlü Trans Alpine yolcu trenine başlangıç noktası bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Yeni Zelanda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları