Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Emirates, 12 destinasyona indirimli uçacak

25 Ağustos, 2015 | 08:32

Emirates Emirates, tropik cennetler Maldivler, Mauritius  ve Seyşeller’in de aralarında bulunduğu 12 destinasyona, yüzde 25’e varan indirimli fiyatlarla uçacak.

Emirates’in yeni kampanyası kapsamında satın alınan biletlerle, Mauritius, Hong Kong, Maldivler, Seyşeller ve Singapur gibi 12 sıradışı destinasyona 24 Ekim-08 Aralık 2015 tarihleri arasında avantajlı seyahat edilebilecek.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dahil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 07 Eylül 2015 tarihine kadar Emirates web sitesi üzerinden veya tüm Emirates ofis ve seyahat acentelerinden alabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates, Emirates Maldivler, Emirates Mauritius, Emirates Seyşeller, Hong Kong, Maldivler, Maldivler uçak bileti, Mauritius, Mauritius uçak bileti, Seyşeller,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları