Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Elite World İstanbul Hotel’den önemli transfer

04 Eylül, 2009 | 10:45

Sarhan Keyder 1986 yılından bu yana turizm sektörünün otelcilik ve acentecilik alanlarında üst düzey yönetici olarak görev yapan Sarhan Keyder 1 Eylül tarihi itibariyle Elite World İstanbul Hotel’de Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.

Fransa’da Sosyoloji eğitimi alan Sarhan Keyder en son İntra Turizm’de İş Geliştirme Başkan Yardımcısı, daha önce de Dedeman Otelleri’nde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dedeman otelleri, Elite World İstanbul Hotel, İntra Turizm, Sarhan Keyder, Sarhan Keyder Kimdir, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları