Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Elf Müzikali Londra’da seyircilerini bekliyor

11 Kasım, 2015 | 11:59
'

2003 yılında sinema filmi çekilen Elf Müzikali, İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Dominion Tiyatrosu’nda sahneleniyor.

Elf Müzikali tiyatro sahnesinde! Sinema filmi de çekilen Elf Müzikali, Londra Dominion Tiyatrosu’nda 2 Ocak 2016’ya kadar seyircilerini bekliyor olacak.

Küçük yetim Buddy’nin Noel Baba çuvalına girerek akıl almaz bir yolculuğa çıkmasını konu alan Elf Müzikali’nde başrolde Ben Forster yer alıyor.

Bu roldeki en iyi şeyin normalden daha fazla yemek yiyebilecek olması olduğunu söyleyen Ben Forster, “çok fazla kalori harcadığımı hissediyorum. Buddy’nin yaptıklarını yapabilmek, günde iki kere, iki saat boyunca oraya buraya zıplamak, nasıl desem Aman Tanrım! Geçen gece eve döndüğümde kamyon çarpmış gibiydim. Arabamdan inerken daha fazla yürüyemeyeceğimi hissettim” diyor.

Buddy’nin babasını canladıran aktör Joe McGann ise “Buradaki sihir inanılmaz. Şarkı söylemediğiniz anlarda dans ediyorsunuz. İnanılmaz güzel bir sahneye ve büyük bir enerjiye sahibiz” ifadelerini kullanıyor (euronews).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ben Forster, Ben Forster elf, Ben Forster elf musical, Elf Müzikali, Elf Müzikali 2003, Elf Müzikali filmi, Elf Müzikali ingiltere, Elf Müzikali londra, Joe McGann,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları