Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ekonomi, Siyaset Ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni Artık İstanbul’da

05 Mayıs, 2017 | 09:30
Ekonomi, Siyaset Ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni Artık İstanbul’da

Ekonomize Dergisi Ödül Töreni

Ekonomize Dergisi tarafından Ankara’da düzenlenen Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni bundan böyle İstabul’da gerçekleşecek.

İş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatını bir araya geldiği Ekonomize, Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni, bu yıl 9. kez düzenleniyor.

2007 yılından beri Ankara’da gerçekleştirilen organizasyon, bu yıl ilk kez İstanbul’a taşınıyor. 300 davetlinin katılımıyla gerçekleşecek ödül töreni, 23 Mayıs Salı akşamı Gayrettepe Qubbe Dedeman İstanbul’da düzenlenecek.

30 alanda ödüllerin dağıtılacağı gecede, yıl boyunca yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren iş, cemiyet ve siyaset dünyasının önemli isimleri ödüllendirilirken, geceye katılanlar iş bağlantılarını geliştirme fırsatını da yakalayacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ekonomi, Ekonomize Dergisi, İş Dünyası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları