Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ekonomi, Siyaset Ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni Artık İstanbul’da

05 Mayıs, 2017 | 09:30
Ekonomi, Siyaset Ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni Artık İstanbul’da

Ekonomize Dergisi Ödül Töreni

Ekonomize Dergisi tarafından Ankara’da düzenlenen Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni bundan böyle İstabul’da gerçekleşecek.

İş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatını bir araya geldiği Ekonomize, Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni, bu yıl 9. kez düzenleniyor.

2007 yılından beri Ankara’da gerçekleştirilen organizasyon, bu yıl ilk kez İstanbul’a taşınıyor. 300 davetlinin katılımıyla gerçekleşecek ödül töreni, 23 Mayıs Salı akşamı Gayrettepe Qubbe Dedeman İstanbul’da düzenlenecek.

30 alanda ödüllerin dağıtılacağı gecede, yıl boyunca yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren iş, cemiyet ve siyaset dünyasının önemli isimleri ödüllendirilirken, geceye katılanlar iş bağlantılarını geliştirme fırsatını da yakalayacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ekonomi, Ekonomize Dergisi, İş Dünyası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları