Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ekonomi Bakanı Booking.com Görüşmesi Gerçekleşti

15 Mayıs, 2017 | 09:35
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Booking.com Yetkilileri İle Görüşme Gerçekleştirdi

Booking.com ülkemizde yalara uygun şekilde faaliyette bulunması hakkında görüşme yaptıklarını açıklayan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, ” Şu anda arkadaşlarımız görüşüyor. Biz çözüm makamıyız ve bu konuyu bir şekilde halletmemiz gerekiyor. Bunların istemiş oldukları veya beklentilerini karşılayacak o cazibeyi ortaya çıkararak bir noktaya geleceğiz” dedi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Anadolu Ajansı muhabirlerinin sorularına yanıt veren Bakan Zeybekçi, Booking.com yetkilileriyle gerçekleştirdiği görüşmeyi doğruladı. Zeybekçi, konu ile ilgili uzlaşma olup olmayacağı hakkındaki soruya ise; “Booking veya benzeri firmalar, bu şekilde yurt dışından internet ortamında  Türkiye’de pazarlama yaparak gelir elde eden ve Türkiye’ye bundan değer bırakmayanlara yönelik davamızda haklıyız. Bunların istemiş oldukları veya beklentilerini karşılayacak o cazibeyi ortaya çıkararak bir noktaya geleceğiz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
booking.com, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları