Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ek seferler de yetmedi

05 Kasım, 2011 | 11:35

Havayolu şirketleri bayramdan dolayı 300 eksefer koydu fakat bu da yetmedi. Hava alanlarındaki yoğunluk dün akşam saatlerinden beri devam ediyor.

Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla beraber hava alanları ve otogarlardaki yoğunluk dün akşam saatlerinden itibaren devam ediyor. Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Atlasjet, Onur Air ve SunExpress Havayolları, Kurban Bayramı haftasında mağduriyetleri ve yoğunluğu önlemek amacıyla 300 ek sefer koydu. Artan yolcu taleplerine karşılık THY 24 ek sefer, Pegasus yurtiçi hatlarda 190, Kıbrıs hatlarında 36, yurtdışı hatlarında 17 ek sefer düzenleyecek.

Seyahat acenteleri ve tur operatörleri hava yolu şirketlerinin koydukları ek seferlerden dolayı hem kendilerinin hemde yolcularının oldukça memnun olduklarını belirtiyor. Seyahat acenteleri yoğunluktan dolayı yolcularına belirtilen saatlerden daha erken hava alanlarında olmalarını da tavsiye ediyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolujet, Atlasjet, Ek sefer, Hava alanları, Havayolu Şirketleri, Onur Air, Pegasus, Pegasus Ek Sefer, Pegasus Hava Yolları, SunExpress Havayolları, THY, THY ek sefer, Türk Hava Yollaru,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları