Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ehliyetsiz kullanılabilen uçan araba ‘BlackFly’ tanıtıldı!

13 Temmuz, 2018 | 10:08

Ehliyetsiz kullanılabilen uçan araba 'BlackFly' tanıtıldı!

Ehliyetsiz kullanılabilen uçan araba tanıtıldı. ABD’nin California eyaletinde pilot ehliyetine gerek duyulmadan kullanılabilecek uçan araba “BlackFly” basına tanıtıldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde pilot ehliyetine gerek duyulmadan kullanılabilecek olan uçan araba “BlackFly” basına tanıtıldı.

Ehliyetsiz kullanılabilen uçan araba ‘BlackFly’ tanıtıldı

ABD’li Opener şirketinin yeni geliştirdiği uçan araba “BlackFly”, 40 kilometreyi saatte 100 kilometre hız yaparak kat edebiliyor.

BBC’nin haberine göre, Opener şirketinin geliştirdiği BlackFly’ın, havacılık otoritesinin kullanımına izin verdiği Kanada’da test edildiği, “İki kanata dağılan 8 itici sistemin” güç sağladığı tek kişilik kokpite sahip olduğu ifade edildi.

Yeni tasarlanan bu uçan arabayı kullanmak için pilot ehliyetine ihtiyaç olmasa da belirli bir eğitimden geçmenin gerektiği gelen haberler arasında.

Opener şirketi yetkilileri, BlackFly’ın ilk modellerinin pahalı olabileceğini ancak süreç içinde spor bir araç fiyatına satılmasının planladığını açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, BlackFly, Ehliyetsiz araba, Opener şirketi, Uçan araba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları