Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

EgyptAir ve LOT, kod anlaşmasını imzaladı

22 Kasım, 2017 | 10:51

Dünyaca ünlü iki havayolu şirketi, EgyptAir ve LOT, Kahire ile Varşova arasında uçan yolcular için kod paylaşımı anlaşması imzalayarak ilişkilerini geliştirdi.

EgyptAir ve LOT’un bu işbirliği sayesinde müşteriler Budapeşte ve Milano üzerinden LO ve MS kodlarında uygun bağlantılardan yararlanacak.

Her iki havayolu, Kahire ve Varşova arasında kesintisiz seyahat sağlamak için belirlenen Avrupa varış yerlerinde karşılıklı kodlar yayınlamayı kabul etti. Yeni pazarlama kodları, 17 Kasım 2017’den itibaren yürürlüğe girdi.

Varşova’da 4 gece 99 €’dan itibaren konaklama alternatifleri

Safwat Musallam: Daha fazla seçenek

EgyptAir Holding Başkanı Safwat Musallam, “EgyptAir ve LOT uzun süredir müşterilerini memnun eden bir ilişkiye sahip. Bu anlaşma, müşterilere daha fazla seyahat seçeneği ve uçuşları boyunca daha fazla kolaylık sağlama amacını taşıyor” açıklamasında bulundu.

EgyptAir Holding Başkanı Safwat Musallam ayrıca, “Genişletilmiş kod paylaşımı anlaşması, her iki havayolu şirketi için de yeni ticari fırsatlar doğuracak. Daha da önemlisi, iş dünyası ve tatil amaçlı seyahat edenlere maksimum yolcu memnuniyeti sağlayacaktır” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Budapeşte, EgyptAir Holding Başkanı Safwat Musallam, EgyptAir Holding CEO, EgyptAir LOT, EgyptAir ve LOT, Kahire, Kahire Varşova, Kod, Kod anlaşması, Lot, Milano, Safwat Musallam, Varşova,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları