Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eğlence sektörünün en iyileri ödüllendirildi

12 Aralık, 2014 | 10:41

Atraxion Magazine tarafından ikinci kez düzenlenen “Shining Star Awards 2014- Eğlence Ödülleri”, Türkiye’de eğlence sektörüne hizmet eden kişi ve kurumların hayata geçirdiği önemli projeleri değerlendirdi.

Eğlence sektörünü onurlandıran tek yarışma ‘Shining Star Awards 2014’ün ödülleri, 5 Aralık Cuma akşamı Gönen Otel Balo Salon’un da sahiplerini buldu. Eğlence temalı tüm projeleri kucaklamak amacıyla 14 önemli kategoride gerçekleşen ödül töreninde 12 kategori ödüllendirildi.

Tüm projelerin, jüri üyeleri tarafından tek tek ve toplu değerlendirmesinin ardından eğlence dünyasının en başarılı yatırımları belli oldu. Proje sahiplerini ödüllendirerek yeni projelere teşvik etmek ve sektörde farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleşen “Shining Star Awards 2014 – Eğlence Ödülleri”nde renkli görüntülere sahne oldu.

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan, sektörün ülke ekonomisindeki payını yükseltmek için öncelikle sektörü öne çıkarmak gerektiğinin altını çizerek şu ifadeleri kullandı;

“Eğlence sektöründeki potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek üzere çıktığımız yolun 3.yılında ATRAX Fuarı’nda bir kez daha birlikteyiz. Daha yolun çok başındayız ve hep beraber uzun yol alacağımıza inanıyoruz. Bu yolda bizimle yürüdüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum. ATRAX olarak sektörü uluslar arası düzeyde kucaklıyor, sektörün gelişimini yakından takip ediyor ve paydaşlarımıza yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de her yıl gelişme ve yeniliklerle karşınıza çıkmayı hedefliyoruz”

Sektördeki iletişim eksikliğini gidermek amacı ile yola çıktıklarını belirten Aslan, ” Bu yıl ikincisini organize ettiğimiz eğlence sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren Shining Star ödülleri sahiplerini buluyor. Öncelikle gururla belirtmek istiyorum ki, bu yıl yarışmamıza çok değerli kurum ve kuruluşlar katıldı. Değerlendirme puanları birbirine çok yakındı. Bu durum jüri üyelerimizi çok zorlasa da sonuçta gurur verici bir tablo ortaya çıktı ” şeklinde konuştu.

İşte Shining Star Ödülleri’nin kazanları;

En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi Ödülü: Vialand

En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi Ödülü: Kidzania

En Başarılı Otel Eğlence Alanı Ödülü: Pirates Inn Cactus Aqua Park

En Başarılı AVM Eğlence Alanı Ödülü: Viaport

En Başarılı Belediye Parkı Ödülü: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi – 100.Yıl Atatürk Kültür Parkı, Kocaeli Derince Belediyesi – Harikalar Sahili

En Başarılı Müze Ve Ören Yeri Ödülü: T.C. Kültür Ve Turizm Bakanlığı Mardin Müzesi

Yıldızlı Proje Ödülü:Pendik Botanik Eğitim Parkı Ve Tohum Bankası

En Başarılı Yeni Ürün Ödülü: Cinecoaster Ödülü İle Amega Firması

Eğlence Sektöründe Yılın Girişimcisi Ödülü: Gürsoy Grup Ve Via Properties Ortaklığı

En Başarılı Festival Ödülü:İzmir Uluslararası Kukla Günleri

En Dikkat Çeken Stand Ödülü: Amega Firması

En Dikkat Çeken Ürün Ödülü: Mini Bowling – Cirsus ile Swich Bowling, Kara Tren – Umut Tasarım

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATRAX fuarı, Atraxion Magazine, Atraxion Magazine ödülleri, Eğlence Ödülleri, Eğlence Ödülleri Shining Star, Eğlence sektörü, Eğlence sektörü ödül, Kidzania, Nergis Aslan, Pirates Inn Cactus Aqua Park, Shining Star, Shining Star Awards, Shining Star Awards 2014, Shining Star türkiye, Tureks Fuarcılık, Tureks Uluslararası Fuarcılık, Vialand,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları