Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ege’nin Eğlence Merkezi Yunan Adası Mikonos

27 Nisan, 2017 | 20:14
Mikonos Yunan Adası

Mikonos Yunan Adası

 

Ege Denizinde Eğlence Merkezi Olan Ve Gece Hayatı İle Tanınan Yunan Adası Mikonos

Dünya jet sosyetesinin akın ettiği Ege denizinde bulunan Yunan adası Mikonos, organize edilen partileri ve gece hayatı ile Ege’nin Eğlence Merkezi olarak popüler destinasyonların başında geliyor. Mikonos adasının ünü bir çok yere yayılmış durumda öyle ki, dünyanın bir çok yerinden adadaki eğlenceler için bile tek gecelik seyahat edenler bulunmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Mikonos’a, Türkiye başta olmak üzere bir çok çevre ülkelerden de akın eden turistler mevcuttur. Kruvaziyer gemilerinin de rotasında olan bu ada, gece hayatının yanı sıra, doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan yunan adalarından’dır.

Mikonos’un Plajları Ve Gece Plaj Partileri

 

Mikonos Gece Hayatı

Mikonos Gece Hayatı

Mikonos ufak bir yunan adası olmasına rağmen 15 plaj bulunmaktadır. Adanın doğal plajlarında ayrıca beach kulüpler bulunmaktadır. Ada’da gündüzleri deniz, kum, güneşin tadını çıkartırken, akşamları ise beach kulüpler de ünlü DJ’lerin performanslarına katılarak gece hayatının en ünlü adasında eğlenceyi doruklarında yaşayabilirsiniz. Partiler gece başladıktan sonra, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedirler.

Ada’nın her plajı aslında birer gece kulübü gibidir. Mikonos’un en ünlü plajları ise Paradise, Super Paradise, Elia ve Asgari’dir. Ama kalabalık ve etkili bir gece eğlencesi için limana yakın olan Malalianos ve Tourlos plajlarını ziyaret etmelisiniz.

 

Yunan Adası Eğlence Merkezi Mikonos Tatili İçin  Tercihleriniz

Ege’nin ve Yunanistan’ın eğlence merkezi olan Mikonos’da tatil düşünenler için bir çok seçenek kullanabilirler. Yaz ayları ile kapıda vize hizmeti de sunan mikonos’a direk uçuşların haricinde tur ile de gidebilirsiniz. Mikonos, balayı çiftlerinin de tercih ettiği ve aynı zamanda eğlenceli tatil planlayan çiftlerinde tercihi olsa da, aileler de Mikonos’u tercih etmektedirler. Yunanistan’da mikonos ve diğer yunan adalarına profesyonelce tur düzenleyen acentelerin başında (WTS) World Travel Service gelmektedir.  Bu yaz Yunan Adaları tatili için şimdiden planlarınızı yapmalısınız.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ege'nin Eğlence Merkezi, Gece Hayatı, Mikonos, Yunan Adaları, yunan adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları