Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Efsane Beşiktaş başkanı Süleyman Seba’nın veda konuşması

14 Ağustos, 2014 | 10:23

süleyman-sebanin-veda-konusmasi (3)

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba 13 Şubat 2000 tarihinde işte bu sözlerle Beşiktaş Kulübüne veda etmişti…

İşte Onursal Başkan Süleyman Seba’nın o sözleri;

”Sayın kongre, başkanlık divanı, muhterem üyeler, basınımızın değerli temsilcileri.. Yönetim kurulu arkadaşlarımın çalışma programlarını takdimimden sonra sizlere hitap etmek için söz almış bulunmaktayım.

Hepinizi şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına selamlıyorum. Şimdiye kadar hatalarımıza anlayış gösterdiniz, hoşgörülü davrandınız, sevaplarımıza destek oldunuz, hoşgörülü davrandınız, sabır gösterdiniz sizlere teşekkür borçluyum.

Bana 16 sene tahammül eden sizlere şuanki samimi hislerimi anlatmak isterim. 1943 yılında Beşiktaş Kulübüne geldim. 1945′de A Takımında oynamaya başladım. Mütevazi yaşantımdan sonra 1954′de futbolu bıraktım ve çeşitli dönemlerde Değerli Başkanlar ile çalışma onurunu elde ettim.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Sebanın veda konuşması, Beşiktaş Süleyman Seba, Onursal Başkan Süleyman Seba, süleyman seba, Süleyman Seba beşiktaş, Süleyman Seba Beşiktaşa veda konuşması, Süleyman Seba Veda Konuşması, Süleyman Seba vefat etti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları