Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Efsane Beşiktaş başkanı Süleyman Seba’nın veda konuşması

14 Ağustos, 2014 | 10:23

süleyman-sebanin-veda-konusmasi (3)

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba 13 Şubat 2000 tarihinde işte bu sözlerle Beşiktaş Kulübüne veda etmişti…

İşte Onursal Başkan Süleyman Seba’nın o sözleri;

”Sayın kongre, başkanlık divanı, muhterem üyeler, basınımızın değerli temsilcileri.. Yönetim kurulu arkadaşlarımın çalışma programlarını takdimimden sonra sizlere hitap etmek için söz almış bulunmaktayım.

Hepinizi şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına selamlıyorum. Şimdiye kadar hatalarımıza anlayış gösterdiniz, hoşgörülü davrandınız, sevaplarımıza destek oldunuz, hoşgörülü davrandınız, sabır gösterdiniz sizlere teşekkür borçluyum.

Bana 16 sene tahammül eden sizlere şuanki samimi hislerimi anlatmak isterim. 1943 yılında Beşiktaş Kulübüne geldim. 1945′de A Takımında oynamaya başladım. Mütevazi yaşantımdan sonra 1954′de futbolu bıraktım ve çeşitli dönemlerde Değerli Başkanlar ile çalışma onurunu elde ettim.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Sebanın veda konuşması, Beşiktaş Süleyman Seba, Onursal Başkan Süleyman Seba, süleyman seba, Süleyman Seba beşiktaş, Süleyman Seba Beşiktaşa veda konuşması, Süleyman Seba Veda Konuşması, Süleyman Seba vefat etti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları