Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eduardo Paniagua İspanyol müziğini İstanbul’a taşıyacak

29 Ekim, 2014 | 08:48

Dünyaca ünlü İspanyol sanatçı Eduardo Paniagua, Kasım ayında İstanbul’da hayranları ile buluşuyor.

İstanbul, 29 Kasım Cumartesi günü, Cristiane Azem ve Cesar Carazo’nun özel katılımıyla gerçekleşecek usta sanatçı Eduardo Paniagua’nın “La Rosa de la Alhambra” adlı konserine ev sahipliği yapacak.

Bu özel konser, kendi alanında çok büyük bir usta olan Eduardo Paniagua tarafından bestelenmiş olan ortaçağ İspanyol müziğini Türkiye’ye taşıyacak. Konser seyirciyi Endülüs tınılarıyla etkileyerek 15. yüzyılda Alhambra’da müzik, kültür ve sanatın nasıl yaşadığını göstermeye çalışacak.

Cristiane Azem, Paniagua ve Carazo’ya , enstrümanlara ve vokallere ,hareket ve danslarıyla eşlik edecek. Konser Azulmavi tarafından organize ediliyor ve Kültür, Eğitim ve Spor Bakanlığı INAEM tarafından destekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azulmavi, Azulmavi konser, Cesar Carazo, Cristiane Azem, Eduardo Paniagua, Eduardo Paniagua istanbul, Eduardo Paniagua kimdir, Eduardo Paniagua konser, La Rosa de la Alhambra,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları