Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edirne’ye Hilton Oteli

01 Nisan, 2010 | 17:44

Edirne’de Meriç Nehri kıyısında Hilton Oteli kurulması için başvuruda bulunan şirkete, arsa tahsisi için komisyon kurulacak.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi,basın toplantısında, Hilton Oteli’nin yapımı için Kosifler Grubu’nun başvuru dosyasının belediyeye ulaştığını açıkladı.

Otel kurulacak arsanın tahsisi için bu hafta tahsis komisyonu kurulacağını söyleyen Sedefçi, şunları kaydetti:

”Meriç Nehri kenarındaki 22 dönümlük arsanın tahsisi için tahsis komisyonu kurulacak. Komisyon puanlama yapacak, puanlamada arsa hak sahibi olursa, Hilton Oteli kurulması için 49 yıllığına tahsis edilecek.

Arsa tahsisisin sonunda, otelin 2011 yılının 2. çeyreğinde biteceği yani Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin 650. yılına yetiştirileceğini öğrendik. Hilton’un Edirne’de olması şehre büyük bir artı kazandıracaktır. 4 yıldız yapılacak otel, 200 civarında yatak kapasitesi olacak. 3 kat üzerine yapılacak otel, kurulacağı bölgenin tarihi dokusuna uygun yapılacak.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Hilton Meriç, Hilton Meriç nehri, Hilton Oteli, Meriç Hilton Oteli, Meriç Otel,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ışın rüya
27 Kasım, 2010

SERHAT ŞEHRİ GÜZEL EDİRNEME ÇOK TURİSTİK AÇIDAN GELİR KAZNDIRACAK BİR PROJE KUTLARIM EDİRNEMİN GÜZELLİKLERİNİN GÖRÜLMESİ HELE KIRKPINAR GÜREŞLERİNİN OLACAĞI ZAMANDAKİ GETİRİYİ DÜŞÜNÜN .TURİST AKININ ESNAFI HARİKA BİR AN ÖNCE BAŞLANSIN DERİM.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 27th, 2010 at 23:46 ışın rüya mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları