Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edirne’de Türkiye Bulgar Turizm Konferansı

07 Ekim, 2009 | 13:57

23434 Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosluğu işbirliğiyle Edirne’de gerçekleştirilen,”Türkiye Bulgaristan Turizm Konferansı”na katılan her iki ülkenin iş adamları onuruna yemek verildi.

ETSO tarafından verilen yemeğe, Edirne Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Haskovo Valisi Rumen Danev, Belediye Başkan Yardımcısı Namık Kemal Döleneken, Edirne’ye yeni atanan Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosu Valcho Markov, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Alamut, Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yancho Yanev, Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoiche Stoichev, Burgaz Turizm Odası Başkanı İvan Ivanov ile Türk ve Bulgar iş adamları katıldı.

Bülent Alamut, yaptığı açıklamada, Türkiye ile Bulgaristan arasındaki dostluğun her geçen gün gelişerek büyüdüğünü söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Aslaner, Bülent Alamut, Bulgaristan, Bulgaristan tatili, Bulgaristan turizm, Bulgaristan Turları, Edirne Ticaret ve Sanayi Otası, ETSO, Ivan Ivanov, Namık Kemal Döleneken, Rumen Danev, Stoiche Stoichev, Türkiye Bulgaristan Turizm Konferansı, Valcho Markov,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları