Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edirne’de Türkiye Bulgar Turizm Konferansı

07 Ekim, 2009 | 13:57

23434 Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosluğu işbirliğiyle Edirne’de gerçekleştirilen,”Türkiye Bulgaristan Turizm Konferansı”na katılan her iki ülkenin iş adamları onuruna yemek verildi.

ETSO tarafından verilen yemeğe, Edirne Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Haskovo Valisi Rumen Danev, Belediye Başkan Yardımcısı Namık Kemal Döleneken, Edirne’ye yeni atanan Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosu Valcho Markov, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Alamut, Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yancho Yanev, Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoiche Stoichev, Burgaz Turizm Odası Başkanı İvan Ivanov ile Türk ve Bulgar iş adamları katıldı.

Bülent Alamut, yaptığı açıklamada, Türkiye ile Bulgaristan arasındaki dostluğun her geçen gün gelişerek büyüdüğünü söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Aslaner, Bülent Alamut, Bulgaristan, Bulgaristan tatili, Bulgaristan turizm, Bulgaristan Turları, Edirne Ticaret ve Sanayi Otası, ETSO, Ivan Ivanov, Namık Kemal Döleneken, Rumen Danev, Stoiche Stoichev, Türkiye Bulgaristan Turizm Konferansı, Valcho Markov,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları