Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edirne Valisi:Saros Körfezi’nin Edirne’de olduğu çok fazla bilinmiyor

09 Ocak, 2013 | 16:53

Edirne Valisi:Saros Körfezi’nin Edirne’de olduğu çok fazla bilinmiyor Edirne Valisi Hasan Duruer, Saros Körfezi’nin Edirne’de olduğunu çok kimsenin bilmediğini söyledi.

Duruer, Keşan’da Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen turizm konusunda yapılan toplantıda yaptığı konuşmada, Saros Körfezi’nin doğal turizm açısından çok bakir bir yer olduğunu belirtti.

Bölgede turizm konusunda altyapı eksikliğinin bulunduğunu vurgulayan Duruer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bölgenin en büyük şansı İstanbul’a yakınlığı. Ancak bölgede yeterli konaklama tesisi yok. Saros Körfezi’nin Edirne’de olduğunu çok kimse bilmiyor. Doğal turizm açısından bölge çok bakir. Aynı zamanda oksijen miktarı da çok fazla. Körfeze ulaşan sahil yolları ve taş ocakları bölgenin problemleri arasında. Bu güzellikleri gelecek nesillere de bırakmamız lazım.”

Toplantıda, Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Sami Öztürk, DSİ X1. Bölge Müdürü Yunus Algın, Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, resmi daire amirleri ile turizmciler katılarak turizm konusundaki görüşlerini açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Sami Öztürk, DSİ X1. Bölge Müdürü Yunus Algın, Edirne, Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Edirne Valisi, Edirne Valisi açıklamaları, Edirne Valisi Hasan Duruer, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan, Saros körfezi, Saros Körfezi Edirne,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları