Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Edificio Espana” Madrid’in Kalbini RİU Hotels & Resorts Satın Alıyor

02 Haziran, 2017 | 19:27
Plaza De Espana

Plaza De Espana

 

RİU Hotels & Resorts Madrid’in Kalbi Olan Tarihi “Edificio Espana”yı Satın Almaya Hazırlanıyor

Tarihi “Edificio Espana”nun tamamını satın almak için Riu Hotels & Resorts, Murcian Grup ve Wanda Grup ile Barak Grupla anlaşmaya vardı. Şirketin ortakları ile birlikte yürütülen  bu çalışamada tarihi bina olan “Edificio Espana” satın alınması tamamlandıktan sonra, Riu Hotels Madrid‘in en görkemli yeri olan ve şehrin ortasında yer alan “Plaza de Espana”nın arkasındaki “Edificio Espana”yı bir otele dönüştürmüş olacak. Riu Hotels & Resorts satın alma işleninden sonra Madrid’e rakipsiz bir konumda otel açmış ve büyük bir prestij yakalamış olacak. Riu Hotels Mallorca merkezli bir İspanyol kuruluş ve son yıllarda yaptığı atılımlar ile İspanya’da kendinden söz ettiriyor. “Edificio Espana”yı satın alırsa, İspanyol otel zinciri büyük bir prestij ve tanıtım yapmış olacağı belirtiliyor. Satın alma işleminden sonra “Edificio Espana” ismi, “Edificio Riu” olarak değiştirileceği konuşuyor.

Riu Hotels & Resorts CEO’su Carmen ve Luis Riu açıklamasında , ” İspanya‘da Riu Plaza Otel konseptini Madrid’de ikonik bir binada, rakipsiz bir konumda açmayı planlıyoruz, bütün stratejimiz bu şekilde ilerliyor.” dedi. Ayrıca, “Satılması açıklandığı aydan itibaren, binayı almak için her analizi ve stratejiyi belirledik. Bu fırsatı kaçırmak istemiyoruz.” dedi.

 

Edifico Espana

Edificio Espana

“Edifico Espana” , Madrid şehrinde “Plaza de Espana” arkasında yer alan 15.000 metre karelik bir alanda, yapımı 1953’de  bitirilmiş. İspanya’nın ilk yüksek binası olma özelliği taşıyan bir binadır. Binanın mimarisi turistlerinde ilgisi çekmektedir. Konumu bakımından da merkezi bir yerde olması, binanın satın alma ihalesine giren firmalar için büyük bir avantaj olarak görülmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edificio Espana, İspanya, Madrid, Plaza de Espana, Riu Hotels & Resorts,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları