Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edebiyatın kalbi Kızıl Meydan’da atacak

25 Haziran, 2015 | 12:52

Moskova’nın kalbi Kızıl Meydan, ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hafta sonu Moskova’da edebiyat şöleni yaşanacak.

Rusya’nın başkenti Moskova’da kültür ve sanat etkinlikleri bitmek bilmiyor. Bugüne kadar çok farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Moskova’nın kalbi Kızıl Meydan’da sıra edebiyata geldi.

Rusya’da “Edebiyat Yılı” ilan edilen 2015’in en önemli etkinliği hafta sonu Kızıl Meydan’da düzenleniyor. Rus edebiyatının ünlü yazarlarını okurlarıyla buluşturacak organizsyon, tam bir bayram havasında geçecek.

Bu sabah Tataristan senfoni orkestrasının konseriyle başlayan programlar, meydana kurulacak sahnede üç gün boyunca devam edecek. Şiirlerin okunup tiyatro oyunlarının sahneleneceği etkinlikte, ünlü yazarların imza günlerinden antika kitap müzayedesine kadar her şeyi bulabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edebiyat Yılı, Kızıl Meydan, Kızıl Meydan Rusya, Moskova, Moskova edebiyat, Moskova etkinlik, Moskova fuar, Moskova haberleri, Moskova kızıl meydan, Moskova Rusya, Rus edebiyatı, rusya Edebiyat Yılı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları