Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Edebiyatın kalbi Kızıl Meydan’da atacak

25 Haziran, 2015 | 12:52

Moskova’nın kalbi Kızıl Meydan, ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hafta sonu Moskova’da edebiyat şöleni yaşanacak.

Rusya’nın başkenti Moskova’da kültür ve sanat etkinlikleri bitmek bilmiyor. Bugüne kadar çok farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Moskova’nın kalbi Kızıl Meydan’da sıra edebiyata geldi.

Rusya’da “Edebiyat Yılı” ilan edilen 2015’in en önemli etkinliği hafta sonu Kızıl Meydan’da düzenleniyor. Rus edebiyatının ünlü yazarlarını okurlarıyla buluşturacak organizsyon, tam bir bayram havasında geçecek.

Bu sabah Tataristan senfoni orkestrasının konseriyle başlayan programlar, meydana kurulacak sahnede üç gün boyunca devam edecek. Şiirlerin okunup tiyatro oyunlarının sahneleneceği etkinlikte, ünlü yazarların imza günlerinden antika kitap müzayedesine kadar her şeyi bulabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edebiyat Yılı, Kızıl Meydan, Kızıl Meydan Rusya, Moskova, Moskova edebiyat, Moskova etkinlik, Moskova fuar, Moskova haberleri, Moskova kızıl meydan, Moskova Rusya, Rus edebiyatı, rusya Edebiyat Yılı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları