Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eda Taşpınar’dan Marakeş’te ‘Bu iş benden sorulur’ pozu!

25 Nisan, 2018 | 11:48

Eda Taşpınar Marakeş'te Sezlong pozu verdi

Magazin dünyasının renkli siması Eda Taşpınar, geleneksel şezlong pozunu bu sene Marakeş’te verdi. Kilolarından kurtulduğu gözlenen ünlü isim, sosyal medyadan “Bu iş benden sorulur” diyerek yine gündeme gelmeyi başardı!

Magazin dünyasının renkli siması Eda Taşpınar, geleneksel şezlong pozunu bu sene Marakeş’te verdi. Kilolarından kurtulduğu gözlenen ünlü isim, sosyal medyadan “BU iş benden sorulur” diyerek yine gündeme gelmeyi başardı!

Eda Taşpınar Marakeş'te yılanla

Şubat ayında gittiği Miami’deki tatilinde kiloları ile gündeme gelen magazin dünyasının ünlü ismi Eda Taşpınar Fas’ın ünlü kenti Marakeş’te yaz sezonunun açtı.

Taşpınar’dan Marakeş’te ‘Bu iş benden sorulur’ pozu

Miami tatilinde kiloları kadar üstsüz yakalanması ile de gündeme gelen Taşpınar, Afrika’nın ünlü şehri Marakeş’te kilolarından kurtulmuş halde tatiline devam ediyor. İki ayda verdiği kilolarla dikkat çeken sosyetik güzel, Instagram’da paylaştığı fotoğrafları ile yine gündemle oturdu.

Eda Taşpınar Miami'de kiloları ile dikkat çekmişti

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda her zaman incecik olan Taşpınar’a takipçileri zaman zaman ‘fotoşop güzeli’ yorumunda bulunuyor.

Serhat Tuncay ile Marakeş’te

Ünlü güzel şimdilerde ise yakın arkadaşı Serhat Tuncay ile Fas’ta tatil yapıyor. Eda Taşpınar önceki gün Marakeş’i keşfederken güneşlenmeyi de ihmal etmedi.

Eda Taşpınar Marakeş'in tatını çıkarıyor

Neredeyse yılın tamamını tatil bölgelerinde geçiren sosyetik güzel Taşpınar bikinili paylaşımlarına devam ediyor.

Taşpınar, havuz başında şezlonga uzanarak verdiği gelenekselleşen pozunun altına “Bu iş benden sorulur” sorulur yazmayı ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bu iş benden sorulur, Eda Taşpınar, Fas, Marakeş, Serhat Tuncay, sosyetik güzel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları