Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ebru Şancı Maldivler’i arıyor!

07 Haziran, 2014 | 13:47

Ünlü manken Ebru Şancı, Maldivler tatilinin ardından yurda döndü ve Bodrum’a gitti.

Yaşadığı aşklarla sık sık gündeme gelen Ebru Şancı geçtiğimiz haftalarda çıktığı Maldivler turundan döndü ve ailesiyle Bodrum’a tatile gitti.

Plajda güneşlenirken görüntülenen Şancı, rüzgarın şiddetini artırması ile odasının yolunu tuttu. Seksi modelin plajda kaldığı sürede bir yatıp bir kalkıp güneşlenme çabaları etraftaki meraklı bakışların ilgisini topladı.

Bir türlü güneşlenemeyen Şancı, Maldivler’i arayacak gibi…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ebru Şancı, Ebru Şancı haberleri, Ebru Şancı instagram, Ebru Şancı Maldivler, Ebru Şancı resimleri, Ebru Şancı tatil, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Tatili, Maldivler turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları