Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl Venedik’te

31 Mayıs, 2014 | 11:03

Ebru Şallı, sevgilisi Sinan Akçıl’ın 20 Mayıs’taki doğum gününü İtalya’nın kanallarıyla ünlü Venedik şehrinde kutladı.

Ebru Şallı bir süredir birlikte olduğu popçu sevgilisi Sinan Akçıl’ın doğum günü için Venedik’te romantik bir kutlama organize etti.

Çİft, 20-22 Mayıs tarihleri arasında Venedik’te “Oceans’s Twelve” filminde Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin kaldığı Cipriani Otel’de kalmayı tercih etti.

VENEDİK TURLARI İÇİN TIKAYIN

Şallı, sevgilisine sürpriz yapmak için doğum gününe özel pastalı akşam yemeğinin yanı sıra bir de gondol gezisi ayarladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Angelina Jolie Brad Pitt, Ebru Şallı, Ebru Şallı Sinan Akçıl, Ebru Şallı venedik, İtalya Venedik, Sinan Akçıl, Sinan Akçıl doğum günü, Sinan Akçıl italya, Venedik, Venedik turları, Venedik turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları