Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ebola ile mücadelede en büyük destek Küba ve Beckham’dan

14 Ekim, 2014 | 09:39

Batı Afrika’da binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Ebola ile mücadelede Küba’nın yanına bir de David Beckham eklendi.

Avrupa’nın bir çok ülkesi Ebola ile mücadele veren Afrika’ya yardımda sınıfta kalsa da küçük bir ada ülkesi olan Küba her zaman ki gibi mücadelenin en büyük destekçisi oldu.

Şu ana kadar 4 bin kişinin hayatını kaybettiği Ebola virüsü ile gerçek anlamda mücadele veren tek ülke olan Küba’ya İngiliz futbol efsanesi David Beckham da katıldı.

David Beckham, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Beckham, binlerce kişinin hayatına mal olan Ebola salgınıyla mücadelede kampanya yüzü olacak. Son olarak PSG forması giydikten sonra futbol kariyerine nokta koyan David Beckham, Ebola salgınıyla mücadelede Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu’nun (UNICEF) yeni kampanyasının yüzü oluyor.

Daha öncede bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer alan 39 yaşındaki Beckham, şu ana kadar 4 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Ebola salgınının önlenmesi için temizliğin önemine dikkati çekecek.

Hatırlanacağı üzere İngiliz futbol efsanesi, 2008 yılında Ebola salgınından en çok etkilenen Sierra Leone’nin Makeni kentini ziyaret etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Beckham, David Beckham afrika, David Beckham ebola, David Beckham Haberleri, David Beckham İngiltere, David Beckham PSG, David Beckham unicef, Ebola afrika, Ebola salgını, Ebola salgını afrika, ebola virüsü, UNICEF,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları