Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Düzce golf merkezi oluyor

17 Temmuz, 2009 | 14:05

Düzce Golf Düzce’nin Gölyaka İlçesi’nde bulunan ve golf turizm sahası olarak tescillenen Kültür Park, yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı.

Burada yatırım yapmayı planlayan İsviçre Golf Federasyonu 2. Başkanı Baziletti Oswald, ilçeyi Türkiye’nin ikinci golf merkezi yapmak istediklerini söyledi.

Düzce Valisi Bülent Kılınç’ı makamında ziyaret eden Oswald, Türkiye’nin golf turizm merkezinin Antalya olduğunu belirterek, Düzce’yi bu alanda ikinci merkez yapmak istediklerini belirtti.

Golf oyununa ilginin az olduğunu belirten Oswald, “İnşallah bu yatırımla birlikte Düzce’de de insanlar golf yapmaya başlarlar” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Baziletti Oswald, Belek, Bülent Kılınç, Düzce, Düzce Valiliği, Golf Turizmi, Gölyaka, Gölyaka Kültür Park, İsviçre,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları