Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Düşen Etiyopya uçağının karakutusu bulundu

28 Ocak, 2010 | 10:02

Lübnan ordusu, doksan yolcusuyla beraber Beyrut açıklarında denize düşen Etiyopya uçağının karakutusunu bulduklarını bildirdi.

Lübnanlı bir ordu yetkilisi, kayıtların ileriki günlerde çözüleceğini söyledi. Etiyopya Havayolları’na ait uçak kalkışından kısa süre sonra düşmüştü.

Yetkililer, kazaya kötü hava şartlarının yol açtığını tahmin ediyor.

Beyrut Havaalanı’ndaki yetkililer, uçağın kalkıştan beş dakika kadar sonra, Pazartesi günü yerel saatle 02:00’de radardan kaybolduğunu, havanın yağmurlu ve fırtınalı olduğunu aktardı.

Lübnanlı yetkililer kazada herhangi bir hataları olmadığını savunurken, Etiyopya’da kazanın sebebine ilişkin nihai rapor bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Düşen Etiyopya uçağı, Etiyopya uçağı, Etiyopya uçağı Haberleri, Etiyopya uçağı Kara Kutusu, Lübnan, Lübnan Etiyopya uçağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları