Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın ilk sualtı gece kulübü: Subsix Maldives

15 Ocak, 2016 | 08:49

Maldivler'de dünyanın ilk sualtı gece kulübü açıldı Turizm cenneti Maldiv Adalarında bir ilk! Dünyanın ilk sualtı gece kulübü, Maldivler Niyama Adası açıklarında hizmet veriyor.

Hint okaynusnun turizm cenneti takım adaları Maldivler, son yıllarda turistlere yönelik ilginç girişimleriyle dikkat çekiyor. Sualtı restoranları, koza şeklinde sualtı kaplıcaları, orman sineması, ağaç tepesi restoranlarıyla bilinen Maldivler, son olarak dünyanın ilk Sualtı gece kulübü ile karşımızda.

Maldivler'de dünyanın ilk sualtı gece kulübü açıldı

Subsix adlı gece kulübü, Maldivler ’in başkenti Male’ye 40 dakikalık mesafedeki Niyama adasının 500 metre açıklarında yer alıyor. Suyun 6 metre altında olan gece kulübünde yerden tavana kadar her taraf camla kaplı. Etrafta yüzen balıklar disko ışıklarına ilgiyle bakıyor.

En Avantajllı Fiyat ve Servis Garantisiyle Maldiv Adaları Tıklayın

dünyanın ilk sualtı gece kulübü açıldı

Deniz kestaneleri gibi tavandan sarkan İtalyan avizesi ile dalga etkisi veren aydınlatma sistemi, deniz kestanelerini andıran bar sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Subsix denizaltı gece kulübü, köpekbalıkları ile vatozların bakışları arasında dans etmenin nasıl bir duygu olacağını merak edenler için kaçırılmaması gereken bir deneyim gibi duruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler gece hayatı, maldivler sualtı, Maldivler sualtı gece kulübü, Maldivler turu, Niyama Adası, Niyama Adası maldivler, Subsix, Subsix maldives, Subsix maldviler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları