Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya’nın İlk Kitabevi Oteli Tokyo’da Açıldı.

25 Şubat, 2017 | 10:42

kütüphane oteli turizmtatilseyahat 3

Dünya’nın İlk Kitabevi Oteli Tokyo’da Açıldı.

Japonya’da son dönemde yine sıra dışı ve özel tasarımlı otel açıldı. Tokyo şehrinde açılan otelin özelliği ise tamamen kitap sevenlere hitaben olması. Konsept olarak otel kütüphane gibi dizayn edilerek açılan otel, kitap sevenler için birebir yaşanılacak bir yer haline getiriyor. Otel de tam tamına 1700 kitap bulunuyor. Ziyaretçilerin uyuma alanı ise kitap raflarının arasında yer almakta.

Otel dünya’da bir ilke atarken bir kaç yıl içinde kitap olarak 5000 kitabı bünyesine katmak istiyor. Book And Bed Tokyo ismi ile hizmet veren otel dünya da bir ilke imza attı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Kitabevi Oteli, Kütüphane Oteli, Tokyo,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları