Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya’nın İlk Kitabevi Oteli Tokyo’da Açıldı.

25 Şubat, 2017 | 10:42

kütüphane oteli turizmtatilseyahat 3

Dünya’nın İlk Kitabevi Oteli Tokyo’da Açıldı.

Japonya’da son dönemde yine sıra dışı ve özel tasarımlı otel açıldı. Tokyo şehrinde açılan otelin özelliği ise tamamen kitap sevenlere hitaben olması. Konsept olarak otel kütüphane gibi dizayn edilerek açılan otel, kitap sevenler için birebir yaşanılacak bir yer haline getiriyor. Otel de tam tamına 1700 kitap bulunuyor. Ziyaretçilerin uyuma alanı ise kitap raflarının arasında yer almakta.

Otel dünya’da bir ilke atarken bir kaç yıl içinde kitap olarak 5000 kitabı bünyesine katmak istiyor. Book And Bed Tokyo ismi ile hizmet veren otel dünya da bir ilke imza attı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Kitabevi Oteli, Kütüphane Oteli, Tokyo,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları