Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın İki Devi Marriott ve Alibaba Anlaştı

08 Ağustos, 2017 | 13:00

Marriott Alibaba

Alibaba Group Holding ve Marriott International, yurt dışında ve yurtiçinde her yıl yüz milyonlarca Çinli tüketicinin seyahat deneyimini yeniden tanımlamak için ortak bir girişim kuracağını açıkladı.

Marriott International, dijital alışveriş kanalı lideri Alibaba ile yapacağı ortaklık ile uluslararası otellerini Alibaba’nın kuracağı platformunda 500 milyondan fazla Çinli kullanıcıya pazarlayacağını ve bu sayede Marriott International’ın dünyadaki her otelinin eşsiz servisinden ve hizmetinden yararlanabileceği bir ağ kurmayı hedeflediklerini duyurdu.

Ayrıca, doğrudan Alibaba’nın müşteri tabanına pazarlayacak, Marriott’un üye programları ve Alibaba’nın üye programı arasında bir bağlantı sağlayarak, Marriott gezginleri için özelleştirilmiş içerik, program ve promosyonlarla global otellerini destekleyebilecek.

Dünyanın iki büyük devinin ortaklığı turizm ve perakende sektörlerinde büyük yankı uyandırdı. Marriott International, bu sayede Çin pazarında büyük hedefleri için çalışmalara başladığını göstermiş oldu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alibaba Group Holding, Çin, Marriott International,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları