Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en uzun oteli Gevora Hotel Dubai’de açılıyor

12 Şubat, 2018 | 15:42

Dünyanın en uzun oteli Gevora Hotel Dubai'de açılıyor

Dünyanın en uzun oteli bugün Dubai’de açılıyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapımı tamamlanan Gevora Hotel’in boyu tam 356 metre.

Dünyanın en uzun oteli bugün Dubai’de açılıyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapımı tamamlanan Gevora Hotel’in boyu tam 356 metre.

Dünyanın en yüksek binasına sahip Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kenti, bu kez başka bir unvana sahip oluyor. Yapımı tamamlanan ve bugün açılışı yapılacak olan 528 odalı Gevora Hotel, yine Dubai’de bulunan JW Mariott Hotel’den sadece 1 metre daha uzun.

Dubai’de açıılan dünyanın en uzun oteli Gevora, 356 metre

Son yıllarda büyük gelişme gösteren ve Dubai’ye yapılan yatırımlarla adını dünyaya duyuran Birleşik Arap Emirlikleri, bugün yeni bir unvana daha kavuşuyor.

Ülkede yayın yapan Emirati gazetesinin haberine göre, 528 odası bulunan 356 metre uzunluğui Gevora Hotel’in içinde dört ayrı restoran ve açık yüzme havuzu da bulunuyor.

Bu arada bilindiği gibi Dubai dünyaca ünlü başka bir yüksek yapıya daha ev sahipliği yapmakta.

828 metrelik uzunluğu ile dünyanın en uzun binası Burj Khalifa da Birleşik Arap Emirlikleri’nin ünlü şehri Dubai’de yer almakta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Burj Khalifa, Dubai, Dünyanın en uzun binası, Dünyanın en uzun otel, Gevora Hotel, JW Mariott Hotel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları